Kontakta oss

Nybergs Entreprenad AB

org nr 556222-1845, Gotland
Telefon vxl 0498-25 73 50
fax 0498-25 73 59
info@nybergsentreprenad.se
Postadress: Box 1034, 621 21 VISBY
Besöksadress: Österbyväg 24E, VISBY

Kontakta oss – använd gärna detta formulär

0 + 1 = ?

Du måste fylla i alla fält som markeras med röd ram och invänta ett meddelande om att brevet har skickats. I din mailbox har du fått ett automatiskt svarsbrev om att meddelandet har gått fram.

Affär

Thomas Olsson, VD
0498-25 73 54, 073-410 12 78
thomas.p.olsson@ncc.se

Henrik Stoltz, Anbudsingenjör Mark
0704-18 73 57
henrik.stoltz@ncc.se

Göran Pettersson, Anbudsingenjör Bygg
0704-18 73 78
goran.pettersson@ncc.se

Ledning

Thomas Olsson, VD
0498-25 73 54, 073-410 12 78
thomas.p.olsson@ncc.se

Mats Larsson Wiman, Produktionschef Bygg, Mark och Anläggning
0704-18 73 66
mats.larsson.wiman@ncc.se

Josefine Holmstedt, Produktionschef Drift och skötsel, Berg
0704-18 73 77
josefine.holmstedt@ncc.se

Mats Regin, Projektchef Bygg
0704-18 73 55
mats.regin@ncc.se

Robert Segerdahl, Projektchef mark
0704-18 73 65
robert.segerdahl@ncc.se

Thomas Johansson, Inköp/Installation
0704-18 73 62
thomas.s.johansson@ncc.se

Administration

Personal
Monica Ahlström
0704-18 73 52
monica.ahlstrom@ncc.se

Fakturering
Pia Lindelund
0704-18 73 50
pia.lindelund@ncc.se

Mark och Anläggning

Mats Larsson Wiman, Produktionschef  Mark och Anläggning
0704-18 73 66
mats.larsson.wiman@ncc.se

Robert Segerdahl, Projektchef Mark
0704-18 73 65
robert.segerdahl@ncc.se

Josefin Jonsson, Platschef
0704-18 73 72
josefin.jonsson@ncc.se

Isak Hägg, Platschef
0704-18 73 69
isak.hagg@ncc.se

Anders Mellqvist, Arbetsledare
0704-18 74 07
anders.mellqvist@ncc.se

Jakob Jansson, Mättekniker
0704-18 73 71
jacob.jansson@ncc.se

VA-gruppen
0498-25 73 50

Bygg

Mats Larsson Wiman, Produktionschef Bygg
0704-18 73 66
mats.larsson.wiman@ncc.se

Mats Regin, Projektchef
0704-18 73 55
mats.regin@ncc.se

Thomas Johansson, Inköp
0704-18 73 62
thomas.s.johansson@ncc.se

Andrew Larsson, Platschef Byggservice
0704-18 73 80
andrew.larsson@ncc.se

Fredrik Johansson, Platschef Byggservice
0704-18 73 60
fredrik.e.johansson@ncc.se

Per Percival, Platschef
0704-18 73 61
per.percival@ncc.se

Lennart Danielsson, Platschef
0704-18 74 26
lennart. danielsson@ncc.se

Peter Lennartsson, Arbetsledare
0704-18 74 46
peter.lennartsson@ncc.se

Joakim Nilsson, Arbetsledare
0704-18 73 56
joakim.nilsson@ncc.se

Maja Blomberg, Entreprenadingenjör
0704-18 73 63
maja.blomberg@ncc.se

Drift och skötsel, Berg

Josefine Holmstedt, Produktionschef Drift och skötsel, Berg
0704-18 73 77
josefine.holmstedt@ncc.se

Johnny Pettersson, Platschef
0704-18 73 74
johnny.a.pettersson@ncc.se

Per-Martin Täpp, Platschef
0704-18 73 64
per-martin.tapp@ncc.se

Asfalt

Josefine Holmstedt, Produktionschef Asfalt
0704-18 73 77
josefine.holmstedt@ncc.se

Jimmy Jonsson, Platschef
0704-18 73 75
Jimmy.jonsson@ncc.se